Pokazy RT w Pszczynie

W dniu 14 października 2018 r nasi strażacy brali udział w pokazach ratownictwa technicznego. Odbyło się to na terenie hotelu „Styl 70” w Pszczynie podczas VII zlotu samochodów zabytkowych. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dotarciu do poszkodowanego kierowcy przy użyciu sprzętu hydraulicznego, a co najważniejsze, udzieleniu kierującemu kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej. W pokazach brały udział zastępy GBA OSP Studzienice oraz SLRt naszej jednostki. Po pokazach ratownictwa technicznego, Akademia Młodego Strażaka z OSP Ćwiklice zaprezentowała młodych adeptów podczas akcji gaśniczej samochodu osobowego, wraz z udzieleniem poszkodowanemu misiowi pomocy medycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *