Konkurs Tydzień Kariery

W związku z ogłoszonym przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną powiatowego konkursu w ramach Tygodnia Kariery „Pasja, profesja, powołanie” dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VIII miło nam poinformować, że 5-osobowa komisja wyłoniła dwa pierwsze ex aequo miejsca.

Dla uczennicy Szkoły Podstawowej w Suszcu z klasy IV – IGI GRODSKIEJ, która urzekła komisję interpretacją tematu, swoją pomysłowością, oryginalnością i odwagą w przedstawieniu zawodu „lekarza weterynarii”. Dziewczynka przestawiła swoją pasję, w niezwykły sposób pokazała emocje, wartości i umiejętności z tym związane.

Dla uczniów klasy VI Szkoły Podstawowej w Rudołtowicach, którzy w niezwykły sposób przedstawili zawód strażaka. Trafnie określili cechy osoby wykonującej zawód strażaka, pokazali miejsce pracy i umundurowanie, a to wszystko w dobrej oprawie muzycznej, a przede wszystkim wspólnie, przez co pokazali, że zawód strażaka to zawód wymagający współpracy.

materiał udostępniony ze strony http://ppped.pl/index.php?id=175

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *