#NakręceniNaPomaganie

Nakręcamy się na pomaganie! U nas nie serce a symbol naszej jednostki Ogień i woda stanął przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudołtowicach. Już od dziś można wrzucać do niego plastikowe nakrętki. Pojemnik powstał dzięki dobrym duszyczkom, które włączyły się w pomaganie. Przede wszystkim dziękujemy druhom Piotrowi i Mirosławowi, którzy wykonali całą konstrukcje, ale nie można tu zapomnieć o pozostałych członkach, którzy przyczynili się do powstania tego dzieła: Agnieszka, Łukasz, Grzegorz, Dawid, Marek, Kasia bez takiej Ekipy było by ciężko. Nie możemy również zapomnieć o tych, którzy zasponsorowali materiał, cynkowanie i malowanie proszkowe: Ogólnopolska Baza Noclegowa oraz OSP Rudołtowice. Dochód z sprzedaży nakrętek przeznaczymy na leczenie (nie)Małego Wojownika Maciusia Cieślika z Jankowic. #NakręceniNaPomaganie🔹 Bohaterowie do boju-dla Maciusia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *